Kol Germe

Açılış Saatleri

  • Pzt - Cuma: 09.30 - 17.00
  • Cumartesi: 09.30 - 17.00
  • Pazar: 09.30 - 17.00

Hızlı İletişim

  • +90 (212) 629 56 78
  • info@visionhaircenter.com

Kol Germe


Kol Germe, Brakioplasti Nedir?
Koldaki sarkmalara bağlı olarak oluşan deformasyonun düzeltilmesi ve daha sıkı gir görünüm sağlamak için yapılan Brachioplasti adı verilen estetik ameliyat ile bu sorun halledilebilmektedir. Estetik operasyonda her hastanın kolundaki sarkma durumuna göre farklı bir yöntem belirlenmesi gerekmektedir ve bu nedenle de kol estetiği fiyatları ile ilgili net bir şey söylemek pek mümkün değildir. Operasyon fiyatları kişiden kişiye değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca şunu da belirtmek gerekir ki liposuction uygulaması yapıldığında fiyatlar daha da farklılık gösterebilmektedir.

Kol Germe (Brakioplasti) Ameliyatında Uzman Seçimi
Kol germe operasyonu için işinde profesyonel ve alanın uzman bir plastik cerrah seçimi çok önemlidir. Operasyonun nasıl yapılacağına karar verecek olan uzman gerek görürse liposuction yöntemi ile kol estetiği sağlamakta ya da yapılacak olan operasyona daha iyi bir sonuç elde edebilmek için liposuction yöntemi de ekleyebilmektedir. Ayrıca ameliyat öncesinde genel sağlık durumunuzun değerlendirilmesi ve operasyon yapılacak bölgenin incelenmesi de yöntem belirlenmesi için önemli olmaktadır.

Kol Germe Ameliyatı Teknik & Süreç
Kol germe operasyonu için her hastaya uygulanacak teknik birbirinden farklı olmakta ve kişinin kolundaki sarkma miktarına ve yerine, sağlık durumuna göre bu tekniklere karar verilmektedir. Cerrahi operasyon sırasında genel anestezi verileceği için kol ameliyatı donanımlı bir hastanede olmalıdır. Kol da bulunan yağ dokusunun çıkarılması kesiler oluşturularak yapılmakta ve daha sonra deri fazlası alınmaktadır. Operasyonlar ile ilgili olarak daha fazla bilgi almak isteyen kişilere Vision Hair Center bu konuda yardımcı olmaktadır.

Kol Germe Ameliyatı Ne Kadar Sürer?
Kol germe operasyonu yaklaşık olarak iki saat kadar sürebilmekte olup ameliyat sırasında isteğe göre göğüs estetik operasyonu da yapılabilmektedir. Ameliyatlı kol estetiği sonrasında hastaların bir gece hastanede kontrol altında kalmaları gerekmekte olup yaklaşık olarak bir hafta içerisinde de iyileşme görülebilmektedir. Kol germe operasyonlarının yanı sıra eğer kolda aşırı miktarda bir sarkma yok ise kişinin isteğine göre radyofrekans uygulaması ile ameliyatsız kol estetiği yapılması da mümkündür.